Práca a zábava v jednom

V prístupe k životu existujú vždy viaceré cesty. Jedna z najdôležitejších je miera odvahy s akou pristupujeme k rôznym situáciám. Sú ľudia pasívnejší ktorí čakajú na svoju príležitosť alebo nejdú do rizika. A naopak sú ľudia ktorí majú radšej svoj život viac pod kontrolou. Tu existuje samozrejme vyššia šanca dosiahnuť čokoľvek čo je našim cieľom. Ruka v ruke s tým ale ide aj vyššie riziko neúspechu. Sú to spojené nádoby.

Práca a zábava v jednom
Práca a zábava v jednom (Foto: vipspolocnicka.sk)

Pre tých odvážnejších existuje napríklad cesta luxusnej spoločníčky. Aké sú teda predpoklady pre úspešnú kandidátku? Určite by to mala byť extrovertná, otvorená osobnosť ktorá má rada vysoké ciele a priamu cestu za nimi. Z odborných požiadaviek ktoré by mali dámy spĺňať sú príjemné vystupovanie, všeobecný rozhľad a určite aspoň konverzačné ovládanie cudzieho jazyka. Ten je nutnou podmienkou v prípade že sa budete stretávať so zahraničnou klientelou.

Informácie pre záujemkyne sú aj v anglickom jazyku na webe vip-slovakia-bratislava.com Výhody sú viaceré a veľké. Jedným s najväčších benefitov je samozrejme príjem ktorý sa pohybuje okolo štyri tisíc Eur mesačne. To je samozrejme vysoko nadštandardné ohodnotenie ktoré len tak na Slovensku nezískate. Ďalej je to možnosť cestovania. V priebehu pár rokov môžete mať scestovanú nie len celú Európu ale aj veľkú časť sveta. V neposlednom rade sa naučíte aj svetový jazyk alebo aj dva a to Vám umožní pokračovať v inej kariére po skončení tejto kapitoly.

Text:PR

Zažeňte nudu v práci s dobrou knihou

V dnešnom uponáhľanom svete je hľadanie voľného času dosť problematické, ale nemali by ste na to zabúdať, pretože neustála práca a povinnosti vám môžu navodiť mnohé zdravotné problémy a komplikácie. Nájdite si vo vlastnom záujme čas na relax a pohodu v podobe čítania dobrej knihy. Má to pre vaše telo a psychiku niekoľko priaznivých účinkov, o ktorých si niečo aj povieme.

Zažeňte nudu v práci s dobrou knihou
Zažeňte nudu v práci s dobrou knihou (Foto: uniknihy.sk)

Podporíte vývoj tvorivej zložky vašej osobnosti

Hlavnou výhodou čítania kníh je, že vaša myseľ a predstavivosť sú zapojené do procesu čítania. Nevedomky sa stanete účastníkmi tvorivého procesu tvorby umeleckého diela.

Funguje to nasledovne. Autor diela zaznamenal na papieri svoju víziu sveta, podľa jeho slov a pojmov. Čitateľ, ktorý má svoj vnútorný svet odlišný od vnútorného sveta spisovateľa, interpretuje všetky tieto pojmy svojim spôsobom, vďaka čomu obohacuje vlastnú predstavivosť. Toto umelecké dielo prelína osobnosťou čitateľa a stáva sa novou, osobnou prácou.

A všetko toto si môžete dopriať aj bez toho, aby váš batoh alebo kabelku zaťažila hmotnosť klasickej knihy, pretože si ich môžete prečítať aj cez počítač, mobil alebo tablet. Moderné online knihy sa tešia veľkej obľube.

Váš intelekt bude vo forme

Ak si zvyknete čítať knihy, váš mozog bude vždy “v dobrej kondícii” a nebude ťažké riešiť žiadne problémy, ktoré sa pred vami objavia. Žiadny kreatívny proces predsa nemôžete robiť bez použitia vašich intelektuálnych schopností.

Budete skúsenejší

Čítanie je tiež príležitosťou, aby sme sa naučili niečo nové. Pomocou čítania odborných kníh študujeme nový materiál, dozvieme sa o svetových objavoch a výskume. Každý z nás má obľúbené knihy, ktoré si môžete vybrať a znovu prečítať. Niektoré z nich sa nachádzajú vždy vedľa našej postele, alebo priamo v spomínanom mobilnom zriadení. A ako pohodlné to je, sa môžete veľmi rýchlo presvedčiť výberom tej vhodnej aj Vy.

Text:PR

5 vychytávok, ktoré si budete chcieť kúpiť (#1)

Denne pribúdajú nové a nové vychytávky a rôzne vynálezy. Niektoré su viac alebo menej úsmevné a niektoré sú naozaj užitočné. Nie len my by sme chceli nie jeden z nich mať aj doma. V tomto článku máme pre vás 5 našich tipov, na vychytávky, ktoré si budete chcieť kúpiť. Ak si tam nič nenájdete pre seba, možno tám nájdete užitočné a vtipné tipy na darčeky pre niekoho blízkeho. Ku každej vychytávke poradíme aj to, kde ju kúpiť. Ak čítate do konca, získate aj zľavu k nákupu.

LED Messenger do auta

Nech ste v zápche, na diaľnici alebo len tak prechádzate ulicami mesta. Vďaka tomu LED Messengeru sa môžete zabaviť vy aj vodiči naookolo. S týmto máte o zábavu v aute naozaj postarané. Môžete vďaka nemu šíriť svoje správy. Nastaviť si môžete vlastný ľubovoľný text aj rýchlosť, ktorou sa bude zobrazovať.

LED Messenger do auta

Kde a za koľko? 37,69 EUR 18,09 EUR → KÚPIŤ na 4Home.sk

Sada pečiatok Facebook Like a Dislike

Možno práve vy nepatríte k “facebook” generácii, ktorá na ňom trávi množstvo času, no určite viete o niekom, komu by táto vychytávka nemala chýbať. Jedná sa o sadu dvoch Facebook Like a Dislike pečiatok.

Sada pečiatok Facebook Like a Dislike

Kde a za koľko? 5,90 EUR → KÚPIŤ na NajDarcek.sk

Selfie tyč

Selfie tyče už dávno nepatria len do rúk japonských turistov. Veľkú obľubu majú aj u našincov. Nemusíte hneď vyraziť na zahraničnú dovolenku, aby ste ju využili. Oceníte ju aj pri fotení na lyžiarskom svahu, víkendovom pobyte, na turistike a inde. Perfektné sú na “selfie” videá. Vy ju azda ešte nemáte?

Selfie tyč

Kde a za koľko? Od 36,64 EUR 14 EUR → KÚPIŤ na Hej.sk

Snežnice

Tieto univerzálne snežnice si ľahko upevníte na každý typ topánky. Ich jednoduchá, ale prepracovaná konštrukcia funguje dobre aj na tom najšmykľavejšom povrchu. Jednoduché a teraz aj za výbornú cenu.

Snežnice

Kde a za koľko? 5,99 EUR 3,59 EUR → KÚPIŤ na 4Home.sk

Podložka pod pohár Paleta

Patríte k tým, čo obľubujú najnovšie trendy a aj vás láka napríklad taký nábytok z paliet? Možno je to pre váš domov až príliš odvážne nechať si rovno vymeniť nábytok za ten z paliet. Začať môžete aj s niečim nenším, napríklad s originálnymi podložkami pod pohár, ktoré majú vzhľad ako paleta. Zároveň sú funkčné, 100% prírodné vyrobené z borovicového dreva, a vaša návšteva si to hneď všimne a určite ocení.

Podložka pod pohár Paleta

Kde a za koľko? 11,95 EUR → KÚPIŤ na NajDarcek.sk

Dúfame, že rovnako ako nám sa aj vám páčia tieto skvelé vychytávky. Ak ich aj vy musíte mať doma a chcete si ich kúpiť, máme pre vás jeden tip na záver. Pri kúpe aj vo vyššie uvedených obchodoch môžete ušetriť so zľavovými kódmi. Tie sú zadarmo a ušetriť môžete aj desiatky eur pri každom nákupe. Stovky ihneď k dispozícii na stiahnutie môžete tieto kupóny nájsť na www.KuponyZdarma.sk alebo na www.zlavovy-kod.sk. Na týchto stránkach sú len aktívne kupóny k nákupu a nie je potrebná ani len registrácia, všetky sú ihneď k dispozícii.

Foto: produktové fotografie. Uvedené ceny sú platné k dňu publikácie článku a môžu sa líšiť.

3 overené spôsoby, ako ušetriť pri nákupe cez internet

Podľa dostupných štatistík máme na Slovensku približne desaťtisíc internetových obchodov. Určite aj vy obľubujete tento spôsob nakupovania pre jeho jednoduchosť a pohodlie, keďže celý nákup vybavíte z domu alebo práce od počítača alebo tabletu. V neposlednom rade je to aj cena nákupu, ktorá je často krát nižšia, ako cena rovnakého tovaru v kamenných obchodoch. My pre vás máme 3 overené spôsoby, vďaka ktorým môžete ušetriť pri nákupe ešte viac.
 
3 overené spôsoby, ako ušetriť pri nákupe cez internet - 1

1. Nakupujte v overených obchodoch

Nič nepredraží nákup cez internet viac, ako nákup u nespoľahlivého alebo neovereného predajcu. Náklady môžu prudko narásť, keď príde tovar poškodený v používanom alebo až nefunkčnom stave. Vtedy siahame po zákonných možnostiach reklamácie, no ak obchod nekomunikuje dostatočne so zákazníkom, ťažšie sa nám dovoláva našich práv. Práve vtedy sa nám môže celý nákup predražiť.
 
Aj keď dobre známe obchody nemajú práve najnižšiu cenu, no ponúkajú výrazný komfort pri nákupe, čo by malo byť pri nákupe rovnako dôležité. Veľkú časť sortimentu majú skladom s doručením na druhý deň, ponúkajú viaceré možnosti doručenia a taktiež rôzne možnosti platby. V niektorých je možné aj priobjednať výnos ťažkého tovaru až do bytu alebo odvoz starého spotrebiča.
 

2. Plaťte vopred

Už viete, že by ste mali nakupovať len v overených obchodoch. Tie majú tisíce spokojných zákazníkov a nákup u nich je bezpečný. Viaceré obchody majú zvýhodnenú cenu za doručenie pri platbe vopred, niektoré vám dajú dopravu zdarma rovno celú. K dispozícii je zväčša platba vopred bankovým prevodom, to však môže dobu doručenia vašej zásielky predĺžiť. Bankový prevod totiž môže trvať niekoľko pracovných dní a obchody zväčša čakajú s vybavením objednávky na pripísanie finančných prostriedkov za nákup na ich účet.
 
Ďalším so spôsobov môže byť online platba, ktorá je veľmi rýchla a ak má obchod certifikát s bezpečnostným protokolom, je aj bezpečná. Ten spoznáte podľa toho, že v URL adrese obchodu v prehliadači je pred názvom obchodu “https://” a pri niektorých prehliadačoch je to zvýraznené zelenou farbou. Vďaka tomu viete, že prenos dát medzi vami a obchodom, takže aj citlivých osobných a platobných údajov, je šifrovaný a tým pádom bezpečný.
 
3 overené spôsoby, ako ušetriť pri nákupe cez internet - 2

3. Nezabudnite na zľavové kódy

To najlepšie sme si nechali na koniec. Určite ste si všimli aj vo vašom obľúbenom obchode v online nákupnom košíku políčko pre zadanie zľavového kódu alebo kupónu. Práve vďaka tomu môžete ušetriť aj desiatky eur a to pri každom nákupe. Nájdete ich zdarma na KuponyZdarma.sk, kde sú ich stovky ako zľavové kódy Hej, Notino, TPD, inSPORTline, Pilulka a do množstva ďalších. Jedná sa o prehľad – online katalóg pre tieto kupóny, zľavy, a zľavové kódy.
 
Stránka KuponyZdarma.sk nemá ani len registrácie, všetky kódy si môžete ihneď skopírovať a uplatniť pri nákupe. Stačí vyhľadať obľúbený obchod, vybrať si konkrétnu zľavu k nákupu, tú zobraziť a prípadný zľavový kód si skopírovať. Tento kód uplatníte pri nákupe v nákupnom procese. Niektoré zľavy nevyžadujú uplatnenie so zľavovým kódom, jedná sa rôzne akcie, výhody k nákupu, ako napríklad poštovné zdarma k nákupu, alebo výpredaje. Pri týchto zľavách stačí pokračovať na zobrazené stránky po kliknutí na ich zobrazenie.
 
Práve vďaka zľavovým kódom na KuponyZdarma.sk, zľavám a akciám môžete ušetriť aj desiatky eur. Jedná sa o rôzne peňažné, percentuálne a ďalšie zľavy a výhody k nákupu. Najlepšie na týchto zľavách je to, že tieto sú zväčša na celý nákup, čiže aj na akciový tovar a zľavnené položky. Takto môžete okamžite ušetriť a dá sa nimi šetriť pri každom nákupe, tak schválne pozrite, či na KuponyZdarma.sk nájdete zľavy aj do vášho obľúbeného obchodu.

Text: PR
Foto: unsplash.com

Výhody klimatizácie

Každý má rád pohodlie vo svojom dome alebo byte. Klimatizácia je jedna z vecí, ktoré vám toto pohodlie vytvoria. Existuje veľa výhod, ktoré klimatizácie poskytujú. Okrem príjemného chladného vzduchu nám môže poskytnúť aj bezpečnosť a lepšiu kvalitu života vo vlastných domácnostiach.

Klimatizácia Daikin nielenže znižuje vlhkosť vo vašom dome, ale môže tiež znížiť množstvo peľu, plesní a iných alergénov, ktoré môžu potenciálne viesť k príznakom astmy.

Pochopiteľne, keď klimatizujeme naše domy, nechávame okná a dvere zatvorené. To vedie k vyššej bezpečnosti, pretože je oveľa ťažšie, aby sa niekto dostal do vášho domu keď sú dvere a okná zavreté a zamknuté.

Ak máte domáceho miláčika, mali by ste vedieť, že vďaka klimatizácii zmenšíte riziko výskytu bĺch v kožuchu vášho domáceho miláčika. A to vďaka dobrým filtrom v klimatizácii, ktoré zachytia všetky nečistoty, ktoré by sa mohli dostať do vášho domu.

Okrem toho vám klimatizácia zabezpečí lepší spánok, vyššiu pracovnú výkonnosť alebo zníži riziko dehydratácie.

Text: PR