Zľavové kódy

Zľavové kódy vám ušetria nemalé peniaze pri každom nákupe cez internet. Na stránke KuponyZdarma.sk ich nájdete stovky do množstva obľúbených internetových obchodov. Najčastejšie sa jedná o zľavové kódy na peňažnú alebo percentuálnu zľavu z nákupu. Okrem týchto sú to aj zľavové kódy napríklad na dopravu zdarma, darček k nákupu alebo inú výhodu pri nákupe v obchode.

Zľavové kódy
Zľavové kódy na KuponyZdarma.sk

Výhody nakupovania cez internet

Určite ste už nakupovali cez internet a poznáte výhody nakupovania cez internet. Medzi tie najväčšie výhody patrí fakt, že nakúpiť môžete z pohodlia vášho domova. Nie menej dôležitou výhodou je aj úspora oproti nakupovaniu v kamenných obchodoch. Ceny jednotlivých obchodov si viete rýchlo porovnať. Okrem toho vďaka stránke kuponyzdarma.sk viete o každej výhodnej zľave špeciálnej akcii a výpredaji. V neposlednom rade sú to aj zľavové kódy, vďaka ktorým ušetrite aj desiatky eur a to pri každom nákupe. Stačí si vybrať zľavu a tú viete ihneď uplatniť pri nákupe online.

Kde hľadať zľavové kódy

Najrôznejšie kupóny na zľavy nájdete na www.kuponyzdarma.sk, kde sú ich stovky a všetky sú zadarmo. Môžete s nimi okamžite ušeriť pri svojich nákupoch cez internet. Zľavové kupóny predstavujú zľavové kódy, ale aj ďalšie akcie a výpredaje známých a obľúbených obchodov. Pri výpredajoch sa jedná o zľavy až do výšky 90 percent. Zľavové kódy sú často na zľavy v desiatkach eur alebo desiatkach percent a to na celý nákup. Mnohé zo zliav sú platné na celý nákup a to aj na už inak zlacnený sortiment obchodu. Ušetríte tak ešte viac, aj keď sa jedná o tovar v zľave.

www.KuponyZdarma.sk

Ako fungujú kupóny na zľavy

Všetky kupóny na zľavy sú ihneď platné. Stačí si vybrať alebo vyhľadať zľavový kupón so zľavou, o ktorú máte záujem. Pri zľavovom kóde je potrebné skopírovať zľavový kód, ktorý sa uplatňuje pri nákupe v obchode. Pri rôznych akciách a výpredajoch stačí prejsť na špeciálnu stránku eshopu, kde môžete nájsť akčnú ponuku obchodu, ktorú kupón prezentuje.

Zľavové kódy

3 druhy zľavových kupónov

Na stránkach KuponyZdarma.sk máte k dispozícii hneď niekoľko kategórii zliav v podobe kupónov.

 • Zľavové kódy
 • Výpredaje
 • Akcie

Pri zľavovom kóde potrebujete pre získanie zľavy alebo inej výhody k nákupu zľavový kód, ktorý sa uplatňuje pri nákupe. Pre výpredajové a akciové kupóny stačí tieto ukázať a pokračovať tak do obchodu.

Zľavové kódy na zľavy

K dispozícii sú zľavové kódy na rôzne zľavy a ďalšie výhody k nákupu. Ak by ste ich mali kategorizovať, vieme ich rozdeliť na

 • Percentuálne
 • Tieto sú na zľavy v percentách z ceny nákupu, napríklad zľava 5% alebo aj 20% k nákupu.

 • Peňažné
 • Pri týchto sa jedná o zľavy v peňažnej, v konkrétnej finančnej čiastke k nákupu, napríklad zľava 5€ alebo 10€.

 • Výhody k nákupu
 • Pri výhodách k nákupu sa môže jednať najčastejšie napríklad o dopravu zdarma alebo darček k nákupu.

Ako uplatniť zľavové kódy

Zľavové kódy si je potrebné z našich skopírovať a tento zľavový kód si následne uplatniť pri svojom nákupe. Stačia 3 kroky a zľavu máte doma, ako by sa to dalo povedať.

 • 1. Vyhľadajte kupón na zľavu
 • 2. Zobrazte a skopírujte zľavový kód
 • 3. Uplatnite kód pri nákupe

Zľavový kód sa najčastejšie vkladá do kolónky pre zľavový kód, respektíve kupón. Zľava alebo výhoda sa vám ihneď započíta pri nákupe. Niekedy sa zľavový kód vkladá do poznámky pri nákupe. Nebojte sa, presný popis toho, ako ten ktorý zľavový kupón uplatniť pri nákupe je vždy uvedený pri danom kupóne.

Jednoduché a rýchle

Aj keď uplatnenie pre jednotlivé druhy kupónov môže vyznieť zložitejšie, v skutočnosti je to viac ako jednoduché a rýchle. Na kuponyzdarma.sk nie sú ani len registrácie, nie je potrebné nič zadávať ani vypĺňať. Stačí si vybrať kupón a zľavu alebo inú výhodu k nákupu môžete ihneď získať pri svojom nákupe v internetovom obchode. Popis, ako uplatniť kupón, je vždy uvedený pre každý jeden konkrétny zľavový kupón priamo pri kóde, akcii alebo výpredaji.

Zľavové kódy

Online zľavové kódy

Stovky zľavových kódov nájdete na KuponyZdarma.sk pre stovky známych a obľúbených internetových obchodov. Všetky sú ihneď k dispozícii a môžete s nimi okamžite ušetriť pri nákupe. Stránka nemá ani len registrácie, dokonca nevyžaduje ani vloženie emailu alebo čokoľvek ďalšie. Všetky kupóny na zľavy sú k dispozícii k získaniu zľavy alebo inej výhody pri nákupe. Okrem zľavových kódov sú na stránke aj rôzne špeciálne akcie a výpredaje.

Zľavová podpora

Okrem množstva zliav máte k dispozícii aj online podporu. Ak si neviete poradiť s uplatnením akejkoľvek zľavy, tu vám rýchlo a ochotne poradia. Taktiež ak hľadáte zľavové kódy alebo iné zľavy na určitý sortiment, obchody alebo konkrétny tovar, môžete sa na nich obrátiť a pomôžu vám výbrať najvýhodnejšie zľavové kupóny pre váš nákup. K dispozícii je online chat, emailová podpora alebo telefonická linka, kde vám poradia s čím budete potrebovať. Všetko preto, aby ste čo najviac ušetrili pri svojom nákupe a nakúpili čo najvýhodnejšie.

Najlepšie zľavové kódy

Zľavové kódy k nákupu sú tie najlepšie vždy, aj keď sa jedná len o malú peňažnú alebo percentuálnu zľavu. Každá zľava alebo výhoda pri nákupe nás poteší. Je samozrejmé, že pri kúpe drahšieho tovaru ako je napríklad elektronika, nemôžete očakávať vysokú zľavu. My však vieme aj o zľavách, ktoré toto pravidlo vylučujú – napríklad taký hej.sk zľavový kód. Vďaka nemu ušetrite aj desiatky eur pri každom nákupe. Samozrejme, aj tento hej.sk zľavový kód platí na celý nákup, aj na už inak zlacnený alebo akciový tovar.

Zľavové kódy
Najlepšie zľavové kódy a kupóny sú na KuponyZdarma.sk

Aj špeciálne akcie a výpredaje

Okrem zľavových kódov môžete na stránke kuponyzdarma.sk nájsť aj rôzne špeciálne akcie a výpredaje. Často sa jedná o výpredaje so zľavami až do 90 percent. Pri špeciálnych akciách sa môže jednať napríklad o dopravu zadarmo, darček k nákupu alebo inú výhodu. Pre získanie stačí prejsť na stránky s akciou alebo výpredajom. Pri každom zľavovom kupóne na stránke, rovnako aj pri každej špeciálnej akcii a výpredaji, je uvedené, ako získate uvedenú zľavu alebo výhodou k nákupu.

Schválne pozrite na stránku KuponyZdarma.sk, že tam nájdete zľavový kupón aj pre váš obľúbený obchod a určite nielen pre jeden. K dispozícii sú zľavové kupóny v podobe zľavových kódov, akcií a výpredajov do stoviek obchodov. Pozrite na stovky ponúk kupónov na zľavy, vďaka ktorým môžete okamžite ušetriť aj desiatky eur pri každom vašom nákupe cez internet.

www.KuponyZdarma.sk

Pochopte ruletu s týmto glosárom rulety

Dokonca aj keď ste nikdy predtým ruletu nehrali, pravdepodobne túto hru poznáte. Koleso rulety je symbolom všetkých kasínových hier, ale rozumiete všetkému, čo sa hovorí pri stole s ruletou? Ak nie, nemajte strach! V tomto glosári rulety nájdete najbežnejšie výrazy a slová. Pomôže vám to pochopiť hru a stávky a uľahčí vám to užiť si online ruletu. Užitočným tipom je začať s ruletou zadarmo, pretože sa dostanete do detailov tejto vzrušujúcej kasínovej hry.

Pochopte ruletu s týmto glosárom rulety

Americká ruleta alebo Americké koleso – jedná sa o ruletové koleso s 38 oddielmi a číslami od 1 do 36. Koleso má jednu nulu a dvojitú nulu, 00. To znamená, že v tejto hre má kasíno vyššiu výhodu.
 
Dráha guličky – to je dráha, ktorá vedie okolo okraja kolesa. Po tejto dráhe beží gulička, ktorá zapadne do jedného z oddielov.
 
Stávkové systémy – nájdete stávkovej systémy ako Martingale a ďalšie. Tieto vám môžu pomôcť vyhrať tým, že upravíte sumu, ktorú stavíte podľa výsledku každej hry.
 
Stávka na stĺpec – stávka na jeden z troch stĺpcov na ruletovom stole.
 
Rohová stávka – stávka na štyri čísla na ruletovom stole.
 
Krupiér – osoba, ktorá má na starosti ruletové koleso. Túto osobu uvidíte v živej online rulete.
 
Stávka na tucet – stávka na tri sady s 12 číslami.
 
En Prison – to znamená vo väzení a je to pravidlo, ktorému sa tiež hovorí Surrender. S En Prison hráč urobí postrannú stávku a ak gulička pristane na nulu, hráč môže stratiť polovicu stávky alebo dať peniaze do väzenia, aby ich mohol použiť pre ďalšie kolo.
 
Európska ruleta – táto verzia rulety má 37 oddielov na kolese a čísla 1-36. Koleso má jednu jedinú nulu a tým ponúka nižšiu výhodu kasína než americká ruleta.
 
Stávka piatich čísel – stávka v americkej rulete, kde hráč vsadí na hrane 0, 00, 1, 2 a 3.
 
House – to je výhoda, ktorú má kasíno proti hráčovi. Vypočítava sa tak, keď sa pozrieme na rozdiel medzi výplatou, ktorú vykonáva kasíno, a skutočnú pravdepodobnosťou.
 
Vysoká stávka – stávka na vyššie čísla, číslo 19-36.
 
Vnútorná stávka – táto stávka je umiestnená na číslach, ktoré sú vo vnútri políčok na stole rulety.

La Partage – toto pravidlo je podobné pravidlu En Prison v tom, že umožňuje udržať stávku v nasledujúcom kole. Hráč tu prehrá polovicu stávky a nie všetko.
 
Nízka stávka – stávka na nízke čísla, čísla 1-8.
 
Martingale stávkový systém – jeden z najbežnejších stávkových systémov, kde sa stávka zvýši, keď hráč prehrá. Neodporúča sa používať v online kasínach.
 
Siroty alebo Orpheliny – to je stávka na 3 rôzne čísla, ktoré sú blízko k sebe na kolese, ale nie vedľa seba.
 
Postranná stávka – postranné stávky sú čierna alebo červená, vysoké alebo nízke alebo párne alebo nepárne a stávka vypláca rovnaké peniaze.
 
Výplata – peniaze, ktoré kasíno zaplatí hráči za výhru v hre.
 
Stávka na štvrtiny – stávka na štyri čísla.
 
Červená stávka – stávka na číslo v červenom oddelení.
 
Stratégia rulety – stratégia pre víťazstvo v rulete.
 
Systém rulety – rovnaká vec ako systém stávkovania v rulete.
 
Stávka šiestich čísel – stávka na šesť čísel naraz.

Rozdelená stávka – stávka na 2 čísla naraz.
 
Priama stávka – stávka na jedno číslo.
 
Stávka na uličku – stávka na tri čísla.

6 zaujímavostí z histórie nakupovania vo svete a u nás

Nakupovanie je tu už od nepamäti a spolu s jeho históriu poznáme aj množstvo zaujímavostí, ktoré s ním súvisia. Určite vás prekvapí malý súkromný obchod známej speváčky, automat na byrokratické formuláre z dávnych dôb, na kedy sa datuje najstaršia visačka na oblečení, katalóg svojho domu už predkov Angličanov a tip na zaujímavý seminár o histórii nakupovania.

6 zaujímavostí z histórie nakupovania vo svete a u nás
6 zaujímavostí z histórie nakupovania vo svete a u nás (Zdroj: Unsplash.com)

Vlastný súkromný obchod

Speváčka Barbara Streissand si zriadila malý obchod vo svojej pivnici. Na predaj ponúkla množstvo osobných predmetov, oblečenia a filmových suvenírov z natáčania. Na margo spolupráce s bazárom Harper`s, ktorý uverejnil predmety na svojom portáli, sa vyjadrila: „Zo všetkého tovaru, ktorý už nevyužijem, by som dokázala vytvoriť celý rad obchodov so zmiešaným tovarom.“

Automat na byrokratické formuláre

Žiadosť o rozvod si mohli obyvatelia Utahu v meste Corinne kúpiť z dobového automatu za sumu 2,50 dolára.

Najstaršia visačka na oblečení

Jedna z najstarších visačiek na oblečení so zložením pochádza z Mezopotámie viac ako 5000 rokov pred naším letopočtom. Plavila sa loďou z Mezopotámie do dnešného Bahrainu.

Katalóg svojho domu

Táto zaujímavosť ohľadne nakupovania slúžila hlavne pre potomkov a pre ich prípadné budúce nakupovanie. Predkovia Angličanov v strednom Anglicku si predtým, ako postavili dom, najprv zhotovili katalóg jeho náčrtov, popisu použitého materiálu, energetickej spotreby domu a skice jednotlivých častí domu. Tento katalóg potom uchovali pre svoje deti, aby si mohli postaviť taký istý dom.

Seminár o histórii nakupovania

Univerzita v Bostone ponúka študentom seminár zameraný na históriu nakupovania. Oficiálne ho nazvali – Súčasný americký spotrebiteľ: Odborná modifikácia ženského a mužského zákazníka/zákazníčky.

Hej.sk je u našich susedov Kasa.cz

Internetový obchod Hej.sk je jeden z najväčších u nás. Mnoho z nás ho pozná, ako centrum výhodného nákupu. Ešte výhodnejšie je to vtedy, ak si uplatníte aj zľavové kupóny Hej.sk, ktoré si viete uplatniť pri každom nákupe – áno, aj pri opakovanom a zľava je často aj už z inak zľavneného tovaru alebo sortimentu v akcii. Všetky zľavy a kupóny na KuponyZdarma.sk sú zdarma a ihneď platné, len si vyberiete zľavu a okamžite ušetríte pri nákupe. Vedeli ste však, že obchod Hej.sk vznikol ako česká obnož obchodu Kasa.cz?

3 overené spôsoby, ako ušetriť pri nákupe cez internet

Podľa dostupných štatistík máme na Slovensku približne desaťtisíc internetových obchodov. Určite aj vy obľubujete tento spôsob nakupovania pre jeho jednoduchosť a pohodlie, keďže celý nákup vybavíte z domu alebo práce od počítača alebo tabletu. V neposlednom rade je to aj cena nákupu, ktorá je často krát nižšia, ako cena rovnakého tovaru v kamenných obchodoch. My pre vás máme 3 overené spôsoby, vďaka ktorým môžete ušetriť pri nákupe ešte viac.
 
3 overené spôsoby, ako ušetriť pri nákupe cez internet - 1

1. Nakupujte v overených obchodoch

Nič nepredraží nákup cez internet viac, ako nákup u nespoľahlivého alebo neovereného predajcu. Náklady môžu prudko narásť, keď príde tovar poškodený v používanom alebo až nefunkčnom stave. Vtedy siahame po zákonných možnostiach reklamácie, no ak obchod nekomunikuje dostatočne so zákazníkom, ťažšie sa nám dovoláva našich práv. Práve vtedy sa nám môže celý nákup predražiť.
 
Aj keď dobre známe obchody nemajú práve najnižšiu cenu, no ponúkajú výrazný komfort pri nákupe, čo by malo byť pri nákupe rovnako dôležité. Veľkú časť sortimentu majú skladom s doručením na druhý deň, ponúkajú viaceré možnosti doručenia a taktiež rôzne možnosti platby. V niektorých je možné aj priobjednať výnos ťažkého tovaru až do bytu alebo odvoz starého spotrebiča.
 

2. Plaťte vopred

Už viete, že by ste mali nakupovať len v overených obchodoch. Tie majú tisíce spokojných zákazníkov a nákup u nich je bezpečný. Viaceré obchody majú zvýhodnenú cenu za doručenie pri platbe vopred, niektoré vám dajú dopravu zdarma rovno celú. K dispozícii je zväčša platba vopred bankovým prevodom, to však môže dobu doručenia vašej zásielky predĺžiť. Bankový prevod totiž môže trvať niekoľko pracovných dní a obchody zväčša čakajú s vybavením objednávky na pripísanie finančných prostriedkov za nákup na ich účet.
 
Ďalším so spôsobov môže byť online platba, ktorá je veľmi rýchla a ak má obchod certifikát s bezpečnostným protokolom, je aj bezpečná. Ten spoznáte podľa toho, že v URL adrese obchodu v prehliadači je pred názvom obchodu “https://” a pri niektorých prehliadačoch je to zvýraznené zelenou farbou. Vďaka tomu viete, že prenos dát medzi vami a obchodom, takže aj citlivých osobných a platobných údajov, je šifrovaný a tým pádom bezpečný.
 
3 overené spôsoby, ako ušetriť pri nákupe cez internet - 2

3. Nezabudnite na zľavové kódy

To najlepšie sme si nechali na koniec. Určite ste si všimli aj vo vašom obľúbenom obchode v online nákupnom košíku políčko pre zadanie zľavového kódu alebo kupónu. Práve vďaka tomu môžete ušetriť aj desiatky eur a to pri každom nákupe. Nájdete ich zdarma na KuponyZdarma.sk, kde sú ich stovky ako zľavové kódy Hej, Notino, TPD, inSPORTline, Pilulka a do množstva ďalších. Jedná sa o prehľad – online katalóg pre tieto kupóny, zľavy, a zľavové kódy.
 
Stránka KuponyZdarma.sk nemá ani len registrácie, všetky kódy si môžete ihneď skopírovať a uplatniť pri nákupe. Stačí vyhľadať obľúbený obchod, vybrať si konkrétnu zľavu k nákupu, tú zobraziť a prípadný zľavový kód si skopírovať. Tento kód uplatníte pri nákupe v nákupnom procese. Niektoré zľavy nevyžadujú uplatnenie so zľavovým kódom, jedná sa rôzne akcie, výhody k nákupu, ako napríklad poštovné zdarma k nákupu, alebo výpredaje. Pri týchto zľavách stačí pokračovať na zobrazené stránky po kliknutí na ich zobrazenie.
 
Práve vďaka zľavovým kódom na KuponyZdarma.sk, zľavám a akciám môžete ušetriť aj desiatky eur. Jedná sa o rôzne peňažné, percentuálne a ďalšie zľavy a výhody k nákupu. Najlepšie na týchto zľavách je to, že tieto sú zväčša na celý nákup, čiže aj na akciový tovar a zľavnené položky. Takto môžete okamžite ušetriť a dá sa nimi šetriť pri každom nákupe, tak schválne pozrite, či na KuponyZdarma.sk nájdete zľavy aj do vášho obľúbeného obchodu.

Text: PR
Foto: unsplash.com

Potraviny, ktoré pomôžu vašim vlasom

Nie všetci máme na drahé masky a kozmetiku, ktorá dokáže urobiť z nášho tela opäť dokonalého človeka. V niektorých prípadoch dokonca tieto prípravky ani nemusia fungovať, čo znamená, že človek nemá naozaj žiadnu inú možnosť, ako siahnuť po prirodzenej ceste, ktorá je oveľa dostupnejšia.

Potraviny, ktoré pomôžu vašim vlasom
Potraviny, ktoré pomôžu vašim vlasom (Zdroj: nanogen.sk)

Tak ako v cvičení a zdravom zbavovaní sa nadbytočných kíl pomáha správna životospráva, fungovať by to malo rovnako aj pri starostlivosti o vaše vlasy. Ich krásu a objem môže podporiť vhodná potravina. Dôležité je však vedieť ktorá to je.

Zdravý rast vlasov je charakteristický zväčšením dĺžky vlasu za mesiac v priemere o 1 cm. Pokiaľ nepatríte k tejto skupine šťastlivcov, mali by ste si pozrieť zoznam tých najdôležitejší potravín, ktoré by mohli byť správnou a lepšou cestou.

Prirodzený vlasový kondicionér
Získať ho môžete vďaka zelenine, ktorá je zelená. Fazuľky, brokolica a špenát. Základný zdroj vitamínov A a C, ktoré sa postarajú o vytvorenie prirodzeného kondicionéru, ktorým je kožný maz. Vďaka železu, ktorý sa v tejto zelenine nachádza zasa získate potrebný objem vlasov. S pomocou šalátov a listovej zeleniny vlas a vlasová cibuľka zasa získava pevnosť.

Orechy ako zdroj selénu
Na podporu rastu vlasov sa zvykne odporúčať Minoxidil, no podobne vám môžu poslúžiť aj orechy. Alfa-linolénová a omega-3 mastná kyselina v nich obsiahnutá sa postará o celkový stav vlasových korienkov do najmenšieho detailu. Pokiaľ teda nemáte alergiu, zaraďte ich určite do svojho jedálnička. Podobne bude pôsobiť aj zinok na rozštiepené končeky vlasov, ktoré nájdete mandliach a kešu orechoch.

Vaječný likér pre vlasy
Ak si rozmiešate surové vajíčko, získate masku, ktorá dodá vašim vlasom bielkoviny, vitamín B12 a biotín. To je tá najideálnejšia kombinácia, ktorá vaše vlasy dokonale vyživí. Vajcia a ich blahodarné účinky na naše vlasy sú známe už dávno. Možno ale neviete, že aj spánok je pre ich správny rast dôležitý. Počas tohto obdobia sa regeneruje celé telo a vlasy sú na tom rovnako.

Nemusíte automaticky chodiť do lekárne a drogérie, niekedy sa stačí poobzerať po vlastnej kuchyni a možno nájdete ten ideálny a podporný prostriedok pre zdravie vlasov aj tu.

Text: PR