Cyklo oblečenie Kalas

Cyklistika sa stáva pre Slovákov čoraz viac obľúbeným športom. Nemyslíme tým len televíznych divákov, ktorí držia palce našim úspešným cyklistom spred televízora, ale aj ľudí, ktorí sa cyklistike venujú aktívne. Práve pre nich je určený náš e-shop. Cyklo oblečením, ktoré nájdete v našej štedrej ponuke nepohrdne žiadny cyklista. Naše cyklo oblečenie je vhodné tak pre pokročilých, ako aj pre začiatočníkov.

Cyklo oblečenie KalasAk ste teda navštívili našu stránku, určite zháňate kvalitné produkty, ktoré sú nevyhnutné pre cyklo šport. Bicykel, prilba, chrániče na cyklo túru nestačia. Ak ste človek, ktorý sa cyklistike venuje skutočne poctivo, určite viete akú úlohu zohráva pri bicyklovaní správne zvolené oblečenie. Nielen že sa na bicykli budete cítiť ako profesionál, ale aj pohodlne. Čo môže byť horšie ako dážď, alebo naopak horúce počasie počas cyklo túry? Určite sa nenechajte odradiť premočeným a prepoteným oblečením, a radšej siahnite po našich produktoch. Tie vám zaručia príjemný pocit sucha počas lejaku, vsakovanie potu počas horúcich dní a mnohé ďalšie skvelé výhody.
Máte problém vybrať si? Neviete, aké cyklo oblečenie je pre vás vhodné? Radi vám poradíme.

Ak už sa venujete cyklistike krátko, alebo naopak dlhý čas, určite by ste mali vlastniť minimálne jeden cyklo dres. Ten u nás nájdete v rôznych variáciách, farbách a veľkostiach. Každý cyklo dres obsahuje aj reflexné prvky. Taktiež sa môžete rozhodnúť pre krátky alebo dlhý rukáv, čo závisí od ročného obdobia, počasia. Výhodou je, že počas zimných dní vám dres zabezpečí dostatočné teplo, a naopak počas tých horúcich vás príjemne schladí.

Ďalšou nevyhnutnou súčasťou oblečenia cyklistu by mali byť cyklo nohavice, alebo cyklo kraťasy. Tie vám zabezpečia skvelú pohyblivosť nôh, čo je pri bicyklovaní veľmi dôležité. Sú veľmi ľahké, príjemné a tenké, čiže priedušnosť a s ňou súvisiaca pohodlnosť je výhodou číslo jedna.

Pokiaľ váš šatník cyklistu už obsahuje nejaký ten dres a cyko kraťasy, odporúčame aj cyklo bundu / vestu, s ktorou bude vaša výbava cyklo oblečenia kompletná. Bundy a vesty sú vhodné do chladného zimného počasia. S nimi totiž aj počas zimy, kedy na cestách nie je sneh a teplomer ukazuje teplotu blízku nule, môžete vytiahnuť váš bicykel a prevetrať ho krátkou cyklo turou. Garantujeme vám, že vďaka cyklo bunde ostanete v teple, a ani si neuvedomíte že máte vetrovku. Bunda je podobne ako ostatné cyklo oblečenie vyrobená so špeciálneho materiálu, ktorý sa vyznačuje nízkou hmotnosťou.

Na našej internetovej stránke máme spomínané cyklo oblečenie v dámskej, pánskej a aj detskej verzii. S nami oblečiete vašu rodinu, alebo paritu kamarátov na cyklo túru ľavou-zadnou. Určite neváhajte a nahliadnite do ponuky ktorá určite stojí za to. Prajeme šťastnú cestu a veľa našľapaných kilometrov práve s našim cyklo oblečením.