Oprava a hydroizolácia strechy

Zatekanie strechy je jedným z najčastejších problémov s ktorými sa pri starších domoch stretávame. Ako všetko iné, aj strecha má svoju životnosť. V tých horších prípadoch kedy nebolo správne vykonaná hydroizolácia, je nutná oprava strechy aj skôr. Takáto oprava strechy nám dokáže výrazne predĺžiť životnosť celej budovy a ušetriť nemalé finančné prostriedky.

Oprava a hydroizolácia strechy
Oprava a hydroizolácia strechy

Oprava hydroizolácie plochej strechy je náročná činnosť ako na technické vedomosti, tak aj na samotnú zručnosť pri realizácii. Je teda kriticky dôležité aby sme sa v tomto prípade obrátili na odborníkov. V spoločnosti Novoizol sa špecializujú na hydroizolácie už viac ako dvadsať rokov. Tiež sa môžu pochváliť desiatkami kvalitných referencií a teda spokojnými zákazníkmi.

Slovenskí stavbári boli vždy vyhlásení svojou kvalitnou prácou a neraz sa uchytili aj v zahraničí. Toto sa deje aj dnes čoho dôkazom je aj web reformas de pisos en Palma de Mallorca. Samotnou opravou takejto rovnej strechy získa budova ďalšiu životnosť ktorá sa predĺži o desaťročia. Záruku na takúto prácu je možné dostať až na 15 rokov. Predpokladaná životnosť je potom až 30 rokov. Pre konkrétne riešenie kontaktujte firmu a pri obhliadke Vám ponúknu optimálne riešenie pre Vašu budovu.

Komerčný článok