Oskalpovala sa, keď chcela zjesť kukuricu vŕtačkou

Internetom kolujú rôzne internetové výzvy, či viac alebo menej zábavné až šialené videá. Viaceré z nich sa často parodujú alebo napodobňujú. Toto je ďalšie z nich! Jedná sa o video vloggera v ktorom ukazuje ako dokáže zjesť kukuricu, ktorá je pripevnená na vŕtačke, doslova „ohlodať“ za pár sekúnd. Mladé dievča vo videu nižšie sa pri tom, ako si to chcela vyskúšať, oskalpovalo.

Čo všetko tých ľudí nenapadne, však? Za nápadom jesť kukuricu z vŕtačky je vlogger Eater Yang. Ten vo svojom videu ukazuje ako na to. Za len 10 sekúnd takto dokáže „ohlodať“ celý klas kukurice. V jeho videu to vyzerá celkom jednoducho a zábavne, pozrite na jeho video nižšie. Zrejme preto si povedala mladá Číňanka, že toto si musí vyskúšať.

VIDEO: Číňan zje kukuričný klas za 10 sekúnd z vŕtačky

Mladá Číňanka si na to vzala práve nie najmenšie vŕtačku? Zrejme aj vám sa už dvíha žalúdok. Počkajte si ešte na video. Dievča zrejme nerátalo s tým, že má okrem iného aj o niečo dlhšie vlasy. Zrejme chvíľu potom oľutovala, že si vlasy nezopla za hlavou. Vlasy sa jej zachitili na vŕtačke, čo jej okamžite oskalpovalo vlasy z hlavy.

VIDEO: Oskalpovala sa, keď chcela zjesť kukuricu vŕtačkou

Zdroj a foto: YouTube