Panama zmení online svet na tejto udalosti

V dňoch 9. až 10. mája sa uskotoční konferencia SAGSE Panama 2018. Táto udalosť je označovaná ako najväčšia herná show v Argentíne. Na dvojdňovej udalosti sa spojí hneď niekoľko profesionálov v odvetví iGaming a diskutuje o efektívnom a efektívnejšom marketingu kasín. Najväčšie herné značky tu budú predstavovať a prezentovať svoje produkty a služby divákom.

Panama zmení online svet na tejto udalosti

SAGSE Panama 2018
Konferencia SAGSE Gaming Panama je najvýznamnejšou obchodnou výstavou v oblasti hier a zábavného priemyslu v Paname. Táto je považovaná za najvýznamnejší herný trh na svete. Ak vás hry nenudia, tak vás táto udalosť musí zaujímať. Ide o udalosť, ktorá sa vyznačuje vysokou profesionalitou a sľubuje vynikajúce príležitosti a predstavuje najnovšie inovácie v sektore herného a zábavného priemyslu.

SAGSE Gaming Panama spolupracuje s priemyslom, operátormi a štátnymi orgánmi. Vďaka tomu môžu ponúknuť to najlepšie v tomto sektore. Táto dvojdňová akcia poskytne mimoriadne užitočnú interakciu s vedúcimi predstaviteľmi priemyslu a odborníkmi prostredníctvom technických stretnutí a interaktívnych stretnutí a tiež poskytne rozsiahly obraz o hernom priemysle v Paname.

Kde a kedy
Konferencia SAGSE Panama 2018 sa uskutoční v dňoch 9. až 10. mája v kongresovom centre a hoteli El Panama, ktorý je na adrese Via Espana 111, Panama City v Paname. Táto dvojdňová akcia spojí viacero podobných odvetví v podobe konferencie. Udalosť sa radí do kategórii herných konferencií a seminárov, iGamingových konferencií a seminárov a ďalších herných konferencií a seminárov.

  • Dátum: 9. až 10. mája 2018
  • Miesto: Hotel El Panama, Via Espana 111, Panama City v Paname

Program konferencie
Na dvojdňovej udalosti sa spojí hneď niekoľko profesionálov v odvetví iGaming a diskutuje o efektívnom a efektívnejšom marketingu kasín. Delegáti dostanú príležitosť stretnúť sa s operátormi aj s regulačnými orgánmi, ktorí rozšíria váš názor na investovanie do podnikania v oblasti obchodu. Podujatie tiež umožní vystavovateľom prezentovať svoje produkty a služby divákom.

O mieste podujatia
Hotel El Panama kongresové centrum a kasíno ponúka v hoteli El Panama svoj vlastný nový koncept personalizovanej starostlivosti a služieb. Vďaka nim si vy, ako aj ďalší jeho hostia, získajú profesionálnu pozornosť.

V hoteli El Panama sú vám vždy a celoročne k dispozícii, či si chcete oddýchnuť, spraviť nejakú dôležitú prácu, vychutnať si jedlo alebo precvičenie svojho tela. Hotel má k dispozícii 330 izieb, apartmánov, kabín, svadobný apartmán a izby upravené pre telesne postihnutých. Hotel ponúka pre svojich návštevníkov viacero typov izieb.

  • – 213 jednolôžkových / dvojlôžkových izieb
  • – 48 Jr. Suites
  • – 10 apartmánov s jednou spálňou
  • – 59 kabín s výhľadom na bazén
  • – 1 exkluzívna svadobná suita
  • – 1 prezidentské apartmá
  • – 3 izby pre osoby so zdravotným postihnutím

Hotel El Panama kongresové centrum a kasíno, ponúka v rámci svojho kasína viacero možností. Konkrétne sa jedná o stávkovú kanceláriu, racebook, pirátsku vlajku, klasickú ruletu, hracie automaty, 3-kartový poker, video poker, elektronickú hru Keno, elektronickú ruletu a elektronickú hru bingo.

Konferencia SAGSE Panama 2018 sa uskotoční v dňoch 9. až 10. mája. Na tejto konferencii nájdete všetky najlepšie herné značky, ktoré budú predstavovať a prezentovať svoje produkty a služby divákom. Zároveň sa tu stretne hneď niekoľko profesionálov v odvetví iGaming a diskutuje o efektívnom a efektívnejšom marketingu kasín. Pre viac informácií kliknite tu.

loading...