Práca a zábava v jednom

V prístupe k životu existujú vždy viaceré cesty. Jedna z najdôležitejších je miera odvahy s akou pristupujeme k rôznym situáciám. Sú ľudia pasívnejší ktorí čakajú na svoju príležitosť alebo nejdú do rizika. A naopak sú ľudia ktorí majú radšej svoj život viac pod kontrolou. Tu existuje samozrejme vyššia šanca dosiahnuť čokoľvek čo je našim cieľom. Ruka v ruke s tým ale ide aj vyššie riziko neúspechu. Sú to spojené nádoby.

Práca a zábava v jednom
Práca a zábava v jednom (Foto: vipspolocnicka.sk)

Pre tých odvážnejších existuje napríklad cesta luxusnej spoločníčky. Aké sú teda predpoklady pre úspešnú kandidátku? Určite by to mala byť extrovertná, otvorená osobnosť ktorá má rada vysoké ciele a priamu cestu za nimi. Z odborných požiadaviek ktoré by mali dámy spĺňať sú príjemné vystupovanie, všeobecný rozhľad a určite aspoň konverzačné ovládanie cudzieho jazyka. Ten je nutnou podmienkou v prípade že sa budete stretávať so zahraničnou klientelou.

Informácie pre záujemkyne sú aj v anglickom jazyku na webe vip-slovakia-bratislava.com Výhody sú viaceré a veľké. Jedným s najväčších benefitov je samozrejme príjem ktorý sa pohybuje okolo štyri tisíc Eur mesačne. To je samozrejme vysoko nadštandardné ohodnotenie ktoré len tak na Slovensku nezískate. Ďalej je to možnosť cestovania. V priebehu pár rokov môžete mať scestovanú nie len celú Európu ale aj veľkú časť sveta. V neposlednom rade sa naučíte aj svetový jazyk alebo aj dva a to Vám umožní pokračovať v inej kariére po skončení tejto kapitoly.

Text:PR