Športové akcie a podujatia

V súčasnosti keď je väčšina spoločenských podujatí zrušená kvôli korona vírusu ľudia hľadajú alternatívy ako vyplniť voľný čas. Koncerty a párty sa nekonajú a ak tak iba v malom komornom prostredí. Ostali nám teda ešte športové akcie a podujatia – pozri viac na www.corobis.sk. Jednou z takýchto činností je určite aj jazda na elektrobicykli.

lee-blanchflower-1dW1vEJLlCQ-unsplash (1)

Ebiky sú určite jednou z najobľúbenejších nových aktivít v posledných rokoch. Elektrobicykel dovoľuje dlhšie a menej namáhavé výlety po okolí aj pre ľudí bez lepšej kondície. Elektrobicykle ale používajú aj tí ktorí jazdia na bicykloch dlho a často. Napríklad ak máte radi traily a zjazdy tak na elektrobicykli ich môžete absolvovať aj niekoľko krát viac. Cesta nahor je rýchlejšia a pohodlnejšia ako na bežnom bicykli. Ak si chcete vybrať vhodný elektrobicykel pre Vás je dobré sa najskôr zorientovať v problematike a ponuke. Na webe www.elektrobicykel.bike je veľa informácií na danú tému a rýchlo sa do problematiky dostanete. Keďže je tu jeseň tak štandardne by milovníci saunovania začali chodiť do sauny. Korona ale zmenila aj toto. Aké sú teda možnosti v tomto smere? Odpoveď je domáca sauna.

V domácnosti sa viac uplatňujú infrasauny. Infrasauna je oproti klasickej fínskej saune väčšinou priestorovo menej náročná. Modely určené pre jednu osobu majú aj menej ako jeden meter na šírku a zmestia sa tak ľahko do interiéru domu ale aj bytu. Samozrejme aj fínske sauny sú dnes v domácnostiach už bežné. Ponuka je široká a či už to bude klasická sauna alebo infrasauna, určite vyplníte sychravé jesenné dni príjemne a zdravo.

Text: PR, foto: ilustračné – zdroj unsplash.com