Špeciálna akcia: použitý stroj CAT len na dve splátky

V terajšej zložitej situácii sa viac než kedykoľvek predtým zamýšľame nad výhodnou kúpou. Platí to aj pri položke ako sú stavebné stroje. A preto si pre vás Zeppelin pripravil výhodné riešenie. Možnosť kúpy použitých strojov CAT na dve splátky.

Špeciálna akcia: použitý stroj CAT len na dve splátky
Špeciálna akcia: použitý stroj CAT len na dve splátky

Akcia na CAT stavebné stroje

Spoločnosť Zeppelin spolu s CAT Financial Services pre vás pripravili akciu 50/50 na použité stroje. Forma financovania je úver, ktorý vyzerá nasledovne: Polovicu zaplatíte ako zálohu pred odovzdaním stroja a zvyšnú časť s úrokom uhradíte naraz po 11 mesiacoch.

Vyberte si použité stavebné stroje CAT

Zvažujete kúpu použitých strojov ako sú bager, nakladač, rýpadlo, dumper či dozér? Vďaka akcii Zeppelin už nemusíte ostať len pri zvažovaní. Vyhliadnite si svoje preferované stroje v pobočkách Zeppelin v Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline, Košiciach alebo online a hor sa na stavebné práce, ktoré nechcete odkladať. Okrem strojov tu nájdete aj kompletnú ponuku motorov a príslušenstva CAT.

Prečo sa CAT stroje oplatia?

• výkonné a univerzálne,
• s jednoduchým ovládaním,
• s každodennou údržbou nebudete mať priveľa starostí,
• vďaka nim sú pracovné cykly kratšie, produktivita vyššia a prevádzkové náklady znížené,
• majú vysokú nosnosť a veľké vylamovacie sily,
• elektronický riadiaci systém CMS kontroluje všetky dôležité funkcie stroja a zjednodušuje vyhľadávanie a odstraňovanie závad,
• kontrolný systém Multipro umožňuje automatickú voľbu priorít a výkonnostného režimu, automatické zníženie otáčok pri prestávkach a signalizuje preťaženie.

Benefitov majú viac než dosť a navyše spájajú najmodernejšie technológie s know-how top výrobcov. Toľko dôvodov využiť aktuálnu akciu Zeppelin na CAT stroje, čo poviete?

Komerčný článok