Staňte sa veliteľom uprostred tankových bitiek

Súčasné možnosti počítačov, presnejšie ich hardvéru ale aj vďaka programátorom, prinášajú až dych vyrážajúce prepracované hry, ktoré sú už len krôčik od toho ponúknuť zážitok ako v skutočnej realite. Vďaka hrám sa každý môže na chvíľu stať pretekárom F1, gangsterom alebo ako v tomto prípade, veliteľom tankovej jednotky. Tieto ale aj ďalšie hry zadarmo môžete nájsť na webe softmania.sk.

World of Tanks
World of Tanks vám ponúka veľmi realistický zážitok vďaka prepracovanej vizuálnej grafickej stránke hry a širokej škále herných možností. S touto hrou sa stanete súčasťou šialených tankových bitiek a vstúpite do bojov ako veliteľ vlastnej bojovej tankovej jednotky. Realistický herný zážitok umocňuje možnosť multiplayera. Postupne v hre si môžete vylepšovať svoje tanky alebo získať úplne nové a lepšie. Čakajú na vás 3 triedy tankov a to ľahké, stredné a ťažké tanky. Vďaka prepracovanej grafike môžete na pancieroch svojich tankov vidieť aj škrabnutia od nepriateľských striel. Stačí stiahnuť World of Tanks a môžete sa zapojiť do bojov aj vy.
World of Tanks na stiahnutie

World of Tanks

Rozšírte možnosti hry vďaka módom
World of Tanks je nekončiacou hernou zábavou aj vďaka rozsiahlym módom. Vďaka nim môžete získať podstatnú hernú výhodu, len sa ju nesnažte mať za každú cenu, niektoré z nich sú totiž zakázané a za ich použitie môžete byť zabanovaný.
Vďaka módom, World of Tanks mods, si môžete rozšíriť svoje zorné pole, vylepšiť si ovládanie či hangár. Mnohé módy vám pridajú aj bojové výhody ako napríklad vylepšený zameriavač, vďaka čomu bude mierenie a tým aj váš zásah nepriateľa presnejší.
Módy pre World of Tanks