Baví vás šport? Vyskúšajte aspoň raz online tipovanie zápasov

Viacerí odborníci tvrdia, že ako národ sa prestávame venovať športovým aktivitám. Tí rodičia, ktorí podporujú svojich potomkov v rozvíjaní športového talentu, sa dennodenne pasujú s byrokraciou a vysoké poplatky ich donútia predčasne to vzdať.

Baví vás šport? Vyskúšajte aspoň raz online tipovanie zápasov
Baví vás šport? Vyskúšajte aspoň raz online tipovanie zápasov (Foto: doxxbet.sk)

Ak vás ale baví šport čo i len pasívne, určite vás niekedy lákalo staviť si na výsledok zápasu, ktorý ste sledovali.

Vyberajte si dôveryhodnú stávkovú spoločnosť

Ak si chcete vyskúšať online tipovanie zápasov, odporúčame vám nájsť si dôveryhodnú stávkovú spoločnosť, u ktorej budete mať istotu, že svoje podnikateľské aktivity robí poctivo. Jednou z takýchto stávkových spoločností je aj Doxxbet, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1990. Za tie roky si vybudovala dobré meno a tí, ktorí chcú skúsiť tipovanie zápasov, si vyberajú práve túto spoločnosť.

Bonus za registráciu, ktorý dostane úplne každý

Táto stávková spoločnosť dokonca ponúka bonus za registráciu v hodnote až neuveriteľných 2000 eur. Tieto peniaze však nedostanete hneď na ruku. Stávková spoločnosť vám ich bude vyplácať po pätinách. Po pretočení jednej pätiny vám bude pripísaná na konto ďalšia pätina zo sumy 2000 eur.
Kde inde by ste dostali takýto výhodný bonus za registráciu?

Možnosť staviť si na viac športov

Na Doxxbete si môžete vybrať až z tridsiatich rôznych športov, čo znamená, že si môžete staviť na zápasy tímov až zo sto rôznych športových líg. Okrem možnosti staviť si na futbal a hokej, ktoré patria k najznámejším a najsledovanejším športom, si môžete staviť aj na zápasy menej známych športov ako napríklad bejzbal, či basketbal.

Stávky na tenisové zápasy

Ak pravidelne sledujete tenis, určite vyskúšajte stávky na tenis. Môžete si staviť na ktorýkoľvek súboj v mužskom tenise (ATP), ale aj ktorýkoľvek súboj žien (WTA). Určite sa oplatí sledovať svetovú jednotku Novaka Djokoviča, Rogera Federera, či nádejného Gréka Stefanosa Tsitsipasa, ktorý prednedávnom porazil svoj veľký vzor Rogera Federera na Australian Open.

V ženskom tenise sa oplatí sledovať najmä talentovanú Japonku Naomi Osakovú, ktorá v tak mladom veku podáva senzačné a stabilné výkony. Dokonca zosadila po dlhej dobe z postu jednotky Rumunku Simonu Halepovú. Do dobrej pohody sa po zranení vrátila Češka Petra Kvitová, ktorá po ťažkom zranení ruky podáva solídne výkony a právom jej patrí druhá priečka v rebríčku.

Text:PR