Ako sťahovať videá z YouTube?

Máte na YouTube obľúbená videá, no YouTube neposkytuje možnosť si ho stiahnuť? Nezúfajte, vieme ako sťahovať videá z YouTube! Na stránke softmania.sk nájdete programy zadarmo, ktoré vám sťahovanie z YouTube umožnia. Vybrali sme pre vás 3, ktoré sú podľa nás tie najlepšie.

YouTube DownloaderYouTube Downloader je malý a jednoduchý video manažér. No okrem YouTube videí môžete sťahovať aj videá zo služieb ako Google alebo MySpace. Manažér preto, lebo okrem sťahovania umožní video stiahnuť rovno v požadovanom formáte. Tak rýchlo získate video do PC, mobilu či hociktorého iného zariadenia. Na stiahnutie videa stačí jeho adresu skopírovať a vložiť do tohto downloaderu, zvoliť formát videa, úložisko a je to. Video si môžete skontrolovať vďaka vstavanému prehrávaču.
YouTube Downloader na stiahnutie zadarmo

aTubeCatcheraTubeCatcher zvláda nielen YouTube videá, ale aj ďalšie ako napríklad Metacafe. Znovu vám stačí skopírovať len URL adresu videa, nastaviť formát, úložisko a je to. Program poskytuje výstupné formáty AVI, 3GP, MPG, MP4 a WMV. Program okrem sťahovania zvláda aj nahrávanie hudby a streamovanie.
aTubeCatcher sťahuj zdarma

save2pcsave2pc je posledným a zároveň aj najmenším programom, ktoré dnes predstavujeme. To však nič nemení na jeho funkciách či užitočnosti. Zvláda spracovanie stiahnutia videa do formátu AVI alebo MPEG. Znova vám postačuje URL adresa videa, ktoré chcete stiahnuť. Adresu len zadáte do programu, stlačíte štart a je to. Video sa vám uloží do vybranej zložky. AVI a MPEG sú dve najrozšírenejšie formáty a tak nepotrebujete žiadny špeciálny prehrávač, prehrá vám ich aj ten, ktorý už dávno používate.
Stiahni si save2pc zadarmo