Ako si zútulniť nové bývanie na Kolibe

Máte nový byt a kúpili ste si nový nábytok, dali ste si zhotoviť dokonalú kuchynskú linku. Zaobstarali ste si krásnu pohodlnú sedačku a máte peknú obývačkovú stenu? Ale ako si vám tam niečo chýba. Všetko máte krásne, nové a moderné, ale nepociťujete pocit domova a útulného príbytku. Je tu pár jednoduchých tipov ako si zútulniť jedinečné bývanie na Kolibe.

Dajte si fotky na steny

Pre zútulnenie napríklad aj bývania v Bratislave využívajte svoje osobné veci. Na skrinku alebo stolček si uložte svoje obľúbené veci napríklad z dovolenky. Pri pohľade na tieto suveníry sa okamžite vrátite na dovolenku alebo pláž k moru. Najlepšia rada ako si zútulniť svoj byt je pomocou fotiek. Dnes máme málokto vytlačené fotky, všetko si uchovávame už len v mobile alebo tablete. Vytlačte si ich! Fotky z rodinných osláv, z detstva alebo dovolenky rozložte po byte. Nemusíte ich dávať len na políčku, môžete si napríklad vytvoriť stenu z fotiek.

Farebné vankúše

Ak sa vám nechce maľovať celé steny môžete zvoliť farebné doplnky. Nemusí to byť len zelená, ktorá upokojuje. Môže to byť vaša obľúbená farba na vankúšoch, či deká vo výraznej farbe. Pohrajte sa aj so žltou farbou a jej odtieňmi, navodí vám teplo domova.

Koberec

Navodzuje v nás ľuďoch pocit tepla, čím sa teda zútulňuje náš dom alebo byt.

Text: PR