3 tipy na najlepšie darčeky pre cestovateľov

Určite poznáte ľudí, čo sa vo svete nestratia a najradšej by v zahraničí alebo na dovolenke strávili väčšinu roka. My pre vás máme hneď 3 tipy na najlepšie darčeky pre cestovateľov. S týmito rozhodnete potešíte každého cestovateľa, ten každý z nich určite ocení a v neposlednom rade sú pritom cenovo dostupné.

Stieracia mapa

Vďaka mape si môže každý cestovateľ rýchlo zaznamenať kde bol. Stačí si zotrieť krajinu alebo oblasť, kde vycestoval. Dodávaná je v tubuse, aby mohla sprevádzať na cestách. K dispozícii sú rôzne prevedenia a rozmery. Taktiež je dostupné prevedenie pre gurmánov, kde mapa funguje na rovnakom princípe. Tu máme ešte jeden tip. Čo tak ju predtým, ako ju darujete, nechať zarámovať? Takto si ju môže obdarovaný vyvesiť tak, aby mu stále pripomínala kde už bol alebo to naopak môže vidieť ten, kto príde na návštevu.

Stieracia mapa

Kde a za koľko? Od 15,89 EUR → KÚPIŤ na NajDarcek.sk

Cestovateľský denník

Nie jeden cestovateľ by si rád zaznamenával zážitky z ciest. Tento cestovateľský denník mu to umožní. Denník má okrem 64 strán určených na poznámky aj niečo navyše – 8 stieracích máp. Každá z týchto máp predstavuje jeden región sveta.

Cestovateľský denník

Kde a za koľko? 20,60 EUR → KÚPIŤ na NajDarcek.sk

Pokrčená mapa

Toto nie je len klasická pokrčená mapa. Táto je vodeodolná, ľahká a celkovo veľmi dobre odolná aj voči iným cestovateľským nechceným zážitkom. Mapa je stvorená pre cestovateľov, tá totiž obsahuje podrobné informácie o vybranom meste, vyznačené ulice, pamiatky, galérie, múzea a mnoho ďalších užitočných informácií. Na výber sú k dispozícii mapy rôznych miest ako Londým, Paríž, Viedeň alebo New York.

Pokrčená mapa

Kde a za koľko? 10,90 EUR → KÚPIŤ na NajDarcek.sk

Máme pre vás ešte jeden tip na záver. Ak nakupujete cez internet, tak toto musíte poznať! Môžete ušetriť pri každom nákupe a to aj desiatky eur so zľavovými kódmi. Stovky ihneď k dispozícii, zdarma na stiahnutie, môžete nájsť na www.KuponyZdarma.sk alebo na www.zlavovy-kod.sk. Nie je potrebná ani len registrácia, všetky sú ihneď k dispozícii a vy tak môžete okamžite ušetriť pri nákupe.

Foto: produktové fotografie. Uvedené ceny sú platné k dňu publikácie článku a môžu sa líšiť.