Oskalpovala sa, keď chcela zjesť kukuricu vŕtačkou

Internetom kolujú rôzne internetové výzvy, či viac alebo menej zábavné až šialené videá. Viaceré z nich sa často parodujú alebo napodobňujú. Toto je ďalšie z nich! Jedná sa o video vloggera v ktorom ukazuje ako dokáže zjesť kukuricu, ktorá je pripevnená na vŕtačke, doslova „ohlodať“ za pár sekúnd. Mladé dievča vo videu nižšie sa pri tom, ako si to chcela vyskúšať, oskalpovalo.

Čo všetko tých ľudí nenapadne, však? Za nápadom jesť kukuricu z vŕtačky je vlogger Eater Yang. Ten vo svojom videu ukazuje ako na to. Za len 10 sekúnd takto dokáže „ohlodať“ celý klas kukurice. V jeho videu to vyzerá celkom jednoducho a zábavne, pozrite na jeho video nižšie. Zrejme preto si povedala mladá Číňanka, že toto si musí vyskúšať.

VIDEO: Číňan zje kukuričný klas za 10 sekúnd z vŕtačky

Mladá Číňanka si na to vzala práve nie najmenšie vŕtačku? Zrejme aj vám sa už dvíha žalúdok. Počkajte si ešte na video. Dievča zrejme nerátalo s tým, že má okrem iného aj o niečo dlhšie vlasy. Zrejme chvíľu potom oľutovala, že si vlasy nezopla za hlavou. Vlasy sa jej zachitili na vŕtačke, čo jej okamžite oskalpovalo vlasy z hlavy.

VIDEO: Oskalpovala sa, keď chcela zjesť kukuricu vŕtačkou

Zdroj a foto: YouTube

Na toto pozor! Ako nepúšťať lampióny šťastia

Možno aj vy ste už počuli o tom, ako lampióny štastia spôsobili požiar alebo ako ich sused musel zbierať po záhrade. Ak si myslíte, že je to len ďalší „skvelý nápad“ našej doby, mýlite sa. Lampióny štastia sú tu oveľa dlhšie ako by ste možno čakali.

Lietajúce lampióny šťastia vznikli sú tu už viac ako 2000 rokov. Vznikli v Ázii, kde sú známe ako „Khom Fay“. Odtiaľ pochádza tento zvyk, že ľudia veria, že priania napísané na týchto lampiónoch sa splnia. Okrem toho veria, že tieto lampióny odnesú všetkých zlých duchov a nešťastia. Preto sa nazýva lampión šťastia alebo lampión priania. Dôležité je, dať pozor kde, kedy a ako lampión šťastia vypúštame, za všetko hovorí video nižšie.

VIDEO: Ako nepúšťať lampióny šťastia

Napriek tomu, že sa ich už v nie jednej krajine snažili zakázať, tieto lampióny šťastia spĺňajú všetky bezpečnostné normy a podmienky. Kúpiť si ich môžete aj u nás, napríklad na stránkach NajDarcek.sk alebo 4Home.sk. Nezabudnite uplatniť pri nákupe aj zľavové kódy z KuponyZdarma.sk a ušertiť tak pri nákupe. Po rozbalení ho stačí rozložiť, zapáliť a včasne vypustiť. Pozor však na to, kde ho budete vypúšťať.

Zdroj a foto: YouTube